Trzech członków załogi łodzi zostało uratowanych dziś rano po wywróceniu się jachtu w Krabi

Krabi –

Trzech członków załogi na nadmuchiwanej łodzi ratunkowej zostało bezpiecznie uratowanych z wywróconego jachtu na środku morza między Koh Lanta Yai i Koh Ha w prowincji Krabi dziś rano, 22 maja.

Urzędnicy z Marine Enforcement Command Center Region 3 (Thai-MECC) zarządzili natychmiastową pomoc lokalnym władzom pod jego dowództwem po zaalarmowaniu o zatopionym jachcie około godziny 6:00.

Trzech członków załogi podobno uciekło z łodzi i unosiło się na małej łodzi ratowniczej na wzburzonym morzu, położonej około 10 mil morskich od Parku Narodowego Mu Koh Lanta.

Centrum operacyjne 3rd Naval Area uruchomiło helikopter, aby połączyć poszukiwania z lokalnymi łodziami rybackimi i patrolowymi. Poszukiwania morskie i powietrzne trwały cztery godziny, aż trzech ocalałych zostało zauważonych i bezpiecznie uratowanych na pokładzie około godziny 10:00.

Ci, którzy przeżyli, nie zostali zidentyfikowani.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.