PR: Tajlandia Travel Mart Plus (TTM+) 2022 szacuje się, że zrealizuje przychody w wysokości 1.29 miliarda bahtów

Phuket, 10 czerwca 2022 – Wiodące w Tajlandii targi branży turystycznej B2B, Thailand Travel Mart Plus (TTM+) 2022, zakończyły się dzisiaj sukcesem z wysokim poziomem zadowolenia wśród uczestników z jakości i różnorodności całego programu oraz potencjalnego biznesu, który ma zostać wygenerowany.

Pan Yuthasak Supasorn, gubernator Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT), powiedział: „Oczekuje się, że dwa pełne dni spotkań kupujących i sprzedających w czwartek 9 czerwca i piątek 10 czerwca zaowocują 8,000 spotkań biznesowych i 1.29 miliarda bahtów przychodu dla tajlandzkiej gospodarki”.

Zgodnie z wywiadem z kupującymi i sprzedającymi podczas wydarzenia, zauważyli oni szybkie ożywienie w globalnej branży turystycznej ze stale rosnącym popytem na podróże i spodziewali się, że rezerwacja podróży zostanie wznowiona w czwartym kwartale tego roku do pierwszego kwartału 2023 roku.

Kupujący i sprzedający wyrazili swoje poglądy, że fizyczne targi nadal utrzymują swoje znaczenie jako świetny sposób na budowanie osobistego zaufania, tworzenie nowych sieci oraz utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi.

Po raz pierwszy, które odbyło się w 2001 roku, TTM+ zyskało sobie zasłużoną reputację na rynkach źródłowych odwiedzających na całym świecie, a także w samym przemyśle turystycznym Tajlandii, jako wydarzenie, na które trzeba koniecznie przyjść. Odbywający się co roku głównie w Bangkoku od momentu premiery, TTM+ został przeniesiony do Chiang Mai w latach 2016-17, Pattaya w latach 2018-19, a następnie do Phuket w 2022 r. w ramach strategii promowania prowincjonalnych miejsc docelowych.

TTM+ 2022 po raz kolejny kontynuował tradycję zapewniania cennej platformy dla sprzedawców i kupujących, aby spotkać się z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz wzmocnić relacje z globalnymi specjalistami ds. podróży i decydentami.

Ponieważ targi TTM+ odbyły się po raz pierwszy w Phuket od czasu ostatniego spotkania w Pattaya w 2019 r., 277 kupujących z 42 krajów i międzynarodowych mediów miało również okazję zobaczyć wiele nowych produktów, usług i atrakcji turystycznych, które pojawiły się w Phuket i reszta Tajlandii po pandemii, a także gotowość królestwa do przyjęcia międzynarodowych turystów w nowej normalności.

W sobotę, 11 czerwca, niektórzy kupujący i media mają wziąć udział w wycieczkach po wydarzeniu z trzema trasami dostosowanymi do pokazania atrakcji turystycznych „Niesamowitego nowego rozdziału” w Phuket, Krabi, Phang-nga, Koh Samui, i Ko Pha-ngan, a także kulturalne i gastronomiczne rozkosze Bangkoku.

Program „Poznaj nowy rozdział Bangkoku” podkreśla znane i wschodzące atrakcje w stolicy Tajlandii, w tym Wielki Pałac i społeczności nad rzeką, doświadczenia wellness, restauracje z gwiazdkami Michelin, przejażdżki tuk-tukiem i rejsy z kolacją.

Trasa „Defining Your Thainess” obejmuje malownicze piękno, przyjazny urok i atmosferę słynnej tropikalnej wyspy Phuket, Phang-nga i Krabi. Niektóre z działań obejmują turystykę opartą na społeczności lokalnej, lokalne rybołówstwo i lekcje gotowania.

Trasa „Authentic Artisan Retreats” łączy Phuket z Koh Samui i Koh Pha-ngan. Niektóre z atrakcji obejmują spa, wycieczki po wyspie oraz zajęcia jogi i Muay Thai.

Przyszłoroczna edycja TTM+ ma się odbyć w Bangkoku od 31 maja do 2 czerwca 2023 roku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat TTM+ 2023, w tym wymagań dotyczących rejestracji kupującego i sprzedającego, odwiedź stronę www.thailandtravelmartplus.com lub e-mail [email chroniony].

Aby uzyskać najnowsze wiadomości i aktualizacje w tajskim przemyśle turystycznym, odwiedź www.tatnews.org.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/