Wszystkiego najlepszego dla Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Chulabhorn Krom Phra Srisavangavadhana z TPN Media

Krajowy –

Dziś mija 65. urodziny Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Chulabhorn Krom Phra Srisavangavadhany, najmłodszej córki Ich Wysokości Króla Bhumibola Adulyadeja, Króla Ramy IX i Królowej Sirikit, Królowej Matki Tajlandii.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka urodziła się 4 lipca 1957 roku w sali tronowej Amporn Sathan w Pałacu Dusit. Ukończyła Uniwersytet Kasetsart z tytułem Bachelor of Science in Chemistry.

Po uzyskaniu doktoratu z filozofii (toksykologii) w Japonii i podoktoratu w Niemczech, została uznana w całym kraju za naukowca i życzliwą założycielkę „Fundacji Chulabhorn”, której celem jest zastosowanie nauki i technologii do poprawy życia Tajów. ludzie.

Pattaya News/TPN News życzy Jej Królewskiej Wysokości wszystkiego najlepszego!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/