Wszystkiego najlepszego dla Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Chulabhorn Krom Phra Srisavangavadhana z TPN Media

Krajowy –

Dziś mija 65. urodziny Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Chulabhorn Krom Phra Srisavangavadhany, najmłodszej córki Ich Wysokości Króla Bhumibola Adulyadeja, Króla Ramy IX i Królowej Sirikit, Królowej Matki Tajlandii.

Jej Królewska Wysokość Księżniczka urodziła się 4 lipca 1957 roku w sali tronowej Amporn Sathan w Pałacu Dusit. Ukończyła Uniwersytet Kasetsart z tytułem Bachelor of Science in Chemistry.

Po uzyskaniu doktoratu z filozofii (toksykologii) w Japonii i podoktoratu w Niemczech, została uznana w całym kraju za naukowca i życzliwą założycielkę „Fundacji Chulabhorn”, której celem jest zastosowanie nauki i technologii do poprawy życia Tajów. ludzie.

Pattaya News/TPN News życzy Jej Królewskiej Wysokości wszystkiego najlepszego!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/