Komunikat prasowy: Tajlandzka policja turystyczna uruchamia aplikację mobilną „I Lert U” zapewniającą całodobową pomoc

Poniżej znajduje się informacja prasowa Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT). Zawarte w nich stwierdzenia są ich własnymi.

Bangkok, 8 lipca 2022– Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) chciałby poinformować turystów, że mogą pobrać aplikację mobilną „Policja turystyczna I Lert U”, aby cieszyć się spokojem podczas podróży po Tajlandii.

Do pobrania bezpłatnie z Google Play na telefony z systemem Android i App Store na telefony z systemem iOS, aplikacja I Lert U jest dostępna w języku angielskim i tajskim. Aplikacja jest połączona z Centrum Reagowania Kryzysowego Policji Turystycznej 1155, w którym znajdują się również tłumacze ustni i pisemni gotowi do udzielenia pomocy turystycznej w innych językach.

Turyści potrzebujący pomocy o każdej porze 24h przez całą dobę mogą za pomocą aplikacji skontaktować się z Policją Turystyczną, która natychmiast wyśle ​​funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia. Turyści mogą również zrobić zdjęcie zdarzenia i przesłać je za pośrednictwem aplikacji, aby poprosić o pomoc.

Tourist Police jest oddziałem Królewskiej Policji Tajlandzkiej i zajmuje się bezpieczeństwem i dobrem turystów w Tajlandii. Z ponad 1,900 funkcjonariuszami, policja turystyczna działa w całym królestwie, w tym we wszystkich głównych ośrodkach turystycznych, takich jak Bangkok, Phuket, Samui i Chiang Mai.

Królewski rząd Tajlandii przywiązuje najwyższą wagę do bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia każdego odwiedzającego Tajlandię. Jako główna agencja rządowa odpowiedzialna za promocję i marketing Tajlandii jako preferowanego miejsca docelowego, TAT ściśle współpracuje ze wszystkimi zainteresowanymi organizacjami publicznymi i prywatnymi, aby dołożyć wszelkich starań, aby zapobiec wszelkim niefortunnym incydentom u turystów i mieszkańców Tajlandii.

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.