Ostrzeżenia o ulewnych deszczach i powodziach w prowincjach Phuket i Andaman

Phuket -

Ostrzeżenia o ulewnych deszczach i gwałtownych powodziach obowiązują w prowincjach Phuket i Andaman od 20 lipcath do lipca 24th, 2022.

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) wydał dziś najnowsze ostrzeżenie pogodowe (19 lipca)th ). W ogłoszeniu stwierdza się, w lipcu 20th do lipca 24th, południowo-zachodni monsun pokryje Morze Andamańskie i Zatokę Tajlandzką. Będzie więcej deszczu i możliwe gwałtowne powodzie z silnym wiatrem i falami o wysokości do dwóch metrów na otwartym morzu.

Wszystkie statki powinny postępować ostrożnie. Bądź na bieżąco z przyszłymi aktualizacjami pogody.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.