Policja z Phuket ogłasza aresztowania czterech podejrzanych o narkotyki, konfiskując tysiące tabletek metamfetaminy

Phuket -

Policja zwalczająca narkotyki w Phuket ogłosiła aresztowanie czterech podejrzanych w sprawach narkotykowych z dużą konfiskatą 18,200 100 tabletek metamfetaminy i XNUMX gramów metamfetaminy kryształowej.

W pierwszym przypadku Siwakorn Chuaymit, lat 27, został aresztowany w domu w dystrykcie Thalang z 2 workami metamfetaminy o łącznej wadze 100.93 gramów, 91 workami tabletek metamfetaminy, łącznie 18,200 1 tabletek i innymi powiązanymi właściwościami w sporach . Początkowo został oskarżony o posiadanie narkotyków kategorii XNUMX na sprzedaż bez pozwolenia.

W drugim przypadku 41-letni Saman Intarnruang został aresztowany w domu w dystrykcie Thalang z torbą metamfetaminy zawierającą 67 tabletek, urządzenie do palenia metamfetaminy, cyfrową wagę, strzelbę i 6 naboi kaliber.357 . Stanął przed sądem w związku z zarzutami posiadania i używania środków odurzających kategorii 1 do sprzedaży bez zezwolenia oraz bezprawnego posiadania broni i amunicji.

W trzecim przypadku, Thanapon Saengchan, lat 24, został złapany w domu w dzielnicy Ratsada w dystrykcie Mueang z 5 torbami metamfetaminy, w sumie 50 tabletkami, torbą metamfetaminy o łącznej wadze 0.57 grama, telefonem komórkowym, oraz urządzenie do palenia crystal met. W ostatnim przypadku, 23-letni Rungsawang Kwanthong został schwytany w dystrykcie Chalong z łącznie 10 tabletkami metamfetaminy.

Wszyscy zostali zatrzymani na posterunku policji w Phuket w celu dalszego dochodzenia i postępowania sądowego.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.