Francuski turysta uratowany po zagubieniu się w dżungli na Koh Phangan w sobotni wieczór

Koh Phangan, Surat Thani –

26-letni francuski turysta został uratowany w sobotę wieczorem 27 sierpnia po tym, jak podobno zaginął w dżungli na Koh Phangan w prowincji Surat Thani.

Funkcjonariusze policji turystycznej Koh Samui i policji prowincji Koh Phangan rozpoczęli poszukiwania po otrzymaniu powiadomienia z gorącej linii policji turystycznej o zagubieniu zagranicznego turysty w dżungli górskiej w pobliżu wioski nr 2 Ban Khok Kruat w okręgu Ban Tai.

Lokalizację turysty, którego później zidentyfikowano jako Marouan Ruatbi (26 lat), wykryto za pomocą aplikacji mobilnej. Poszukiwania były jednak nieco utrudnione, ponieważ ekipa musiała przejść ponad trzy kilometry, szukając turysty na gęstej leśnej ścieżce o świcie. Proces trwał godzinę, zanim turysta został znaleziony.

Marouan był odwodniony i miał kilka ran na ramionach i dłoniach. Ratownicy udzielili mu wtedy pierwszej pomocy i zapewnili mu wodę, po czym odwieźli francuskiego turystę z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Naewna

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Zapisz się!
Nie Meechukhun
National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.