Tajski Trybunał Konstytucyjny orzeka 30 września w sprawie kontrowersji dotyczących limitu kadencji Prayuta

Bangkok -

Sąd Konstytucyjny w środę, 14 września, wyznaczył datę orzeczenia w sprawie ośmioletniej kadencji ministerialnej generała Prayuta Chan-O'Chy na 30 września o godzinie 3:00.

Po otrzymaniu dodatkowych dokumentów jako zażądał podczas pierwszego rozważania, komisja sędziego Trybunału Konstytucyjnego stwierdziła dziś po południu, że termin kadencji generała Prayuta jest uważany za kwestię prawną i kontrowersję i obecnie istnieją wystarczające dowody, aby wydać werdykt.

W związku z tym postępowanie wyjaśniające kończy się przed Trybunałem Konstytucyjnym BE 2561 i Sąd Konstytucyjny przeprowadzi posiedzenie w celu konsultacji, głosowania i odczytania wyroku obu stronom w piątek 30 września o godzinie 3:00.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/