Król i królowa odsłaniają pomnik zmarłego króla Bhumibola Adulyadeja w Bangkoku, na który czekają tysiące ludzi

Bangkok -

Ich Królewskie Wysokości Król i Królowa, którzy przewodniczyli dziś ceremonii (13 października)th) odsłoniła pomnik zmarłego króla Bhumibola Adulyadeja w nowym parku Chalerm Phrakiat w dzielnicy Dusit, na który czekają tysiące ludzi.

Nasza poprzednia historia:

Dziś, 13 października, mija sześcioletnia rocznica śmierci Jego Królewskiej Mości Króla Bhumibola Adulyadeja (Rama IX), który odszedł w pokoju w 2016 roku.

Tysiące ludzi w żółtych koszulkach przybyło do parku od 5:00 do 3:30. Król dostarczył tysiące darmowych posiłków okolicznym mieszkańcom. Król i królowa przybyli do parku o 5:00 przed rozpoczęciem ceremonii odsłonięcia.

53-letnia pani Aksornpan Wongsuebpan powiedziała tajskim mediom: „Przez ostatnie sześć lat tęsknimy za naszym ukochanym, nieżyjącym już królem Bhumibolem. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi mogąc oddać szacunek pomnikowi naszego zmarłego króla. Bardzo ciężko pracował dla Tajów. Przyjdę znowu oddać mu szacunek. Kochamy go. Zawsze w naszych sercach."

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.