AKTUALIZACJA: Samochody mogą przejeżdżać przez uszkodzone Patong Hill na obu pasach

Patong –

Samochody będą mogły przejeżdżać częściowo zawaloną Patong Hill Road na obu pasach.

Nasze poprzednie historie:

Droga prowadząca do Patong Hill w Phuket zaczęła się zawalać po osuwisku.

Droga prowadząca do Patong Hill z Kathu w Phuket jest obecnie tymczasowo zamknięta po tym, jak zaczęła się zawalać z powodu osuwiska

Motocykle mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną Patong Hill Road z Kathu do Patong iz Patong do Kathu.

Samochody mogą teraz przejeżdżać częściowo zawaloną drogą Patong Hill Road, ale tylko na pasie Patong do Kathu.

Teraz aktualizacja:

Gmina Patong poinformowała Phuket Express dziś rano (10 listopada)th), że gubernator Phuket Naroong Woonciew nakazał dopuścić sedany, pickupy i minivany (małe pojazdy) do korzystania z uszkodzonego Patong Hill na obu pasach z Kathu do Patong do godziny 4:00 dzisiaj (10 listopada)th).

Droga na wzgórzu była zamknięta przez kilka tygodni po tym, jak osunięcie się ziemi po silnych burzach znacznie uszkodziło drogę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.