Tajlandia wprowadza ekonomiczny model BCG na spotkaniu APEC

Tajlandia -

Tajlandia przedstawiła model gospodarki ekologicznej o obiegu zamkniętym na szczycie APEC dziś rano (18 listopadath).

Tajski premier Prayut Chan-o-cha wprowadził zrównoważony, sprzyjający włączeniu społecznemu i zrównoważony rozwój w ramach modelu BCG (bio-Circular-Green Economy Model). Model ma na celu popchnięcie BCG do globalizacji. Według Prayuta model BCG ma na celu wspieranie producentów i innowacji w celu pobudzenia gospodarki przy mniejszym wpływie na środowisko, ponieważ świat został dotknięty zmianami klimatycznymi. Tajlandia uważa, że ​​Model BCG to międzynarodowy pomysł, który można rozpocząć w Bangkoku, stolicy Tajlandii.

Co więcej, Tajlandia zachęca szczyt APEC do odbudowy środowiska wraz z odbudową gospodarki po kryzysie Covid-19.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej stronie internetowej, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/