Phang Nga organizuje Tydzień Rowerowy

Phangnga –

Phang Nga była gospodarzem ważnego Tygodnia Rowerowego, w którym wzięło udział ponad 2,000 motocyklistów!

Gubernator Phang Nga Eakkarat Leesen w sobotę (26 listopada)th) oficjalnie otworzył pierwszy „Tydzień charytatywnej przejażdżki rowerowej do Phangnga”, który odbył się na plaży Natai w poddystrykcie Kok Kloi w dystrykcie Takua Thung. W wydarzeniu wzięło udział ponad 2,000 motocyklistów z Tajlandii i zagranicy.

Gubernator Eakkarat powiedział Phuket Express. „Tydzień rowerowy ma na celu pobudzenie turystyki, a także organizację charytatywną Takua Thung Hospital. Wydarzenie zostało zrealizowane we współpracy z Bikers of Phang Nga Group, biurem dystryktu Takua Thung oraz biurem Urzędu Turystyki Tajlandii Phang Nga.”

Szef grupy Bikers of Phang Nga, pan Weerasak Khwanyuen, powiedział Phuket Express, że w ciągu ostatnich trzech lat przedsiębiorcy ucierpieli z powodu kryzysu gospodarczego związanego z Covid-19. Ponadto część dochodu z imprezy przekazaliśmy szpitalowi Takua Thung, który wciąż potrzebuje więcej sprzętu medycznego. Darmowe kaski otrzymali również lokalni kierowcy Kokkloi”.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.