Wicepremier odwiedza Phuket, aby monitorować sytuację powodziową

Phuket —

Wicepremier, generał Prawit Wongsuwan i jego zespół odwiedzili ofiary powodzi w Phuket i opracowali plan rozwiązania problemu erozji wybrzeża.

Generał Prawit przybył do Phuket wieczorem 19 grudnia i powitał mieszkańców w świątyni Mueang Komaphat w dystrykcie Talang. Powitał go zastępca gubernatora Phuket, Anupaprodkwan Yodrabram.

Następnie wziął udział w spotkaniu, aby śledzić sytuację powodziową w regionie południowym i pomógł opracować plan zapobiegania erozji wybrzeża na plaży Sai Kaew w dystrykcie Talang.

Prowincjonalny Zarząd Wodociągów (PWA) w Phuket poinformował następnie wicepremiera o planie zagospodarowania wody, w tym o wykorzystaniu alternatywnych źródeł wody w celu zaspokojenia przyszłych potrzeb mieszkańców Phuket.

PWA stwierdziło, że w ciągu ostatnich 4 lat (2018-2021) zrealizowano 83 projekty związane z rozwojem gospodarki wodnej, takie jak społeczny system zapobiegania powodziom w dzielnicy Mueang w Phuket oraz poprawa wydajności systemu dystrybucji wody w Prowincjonalnym Wodociągu Phuket.

Wicepremier Prawit zaapelował do władz o jak najszybsze przywrócenie zniszczonych plaż.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.