Kolej w południowej Tajlandii stoi w obliczu kolejnego ataku podejrzewanego powstańca

FOTO: Isranews

Krajowy —

Urzędnicy kolejowi na krótko zawiesili połączenia kolejowe między Hat Yai i Khlong Nagae w prowincji Songkhla w południowej Tajlandii wczoraj, 3 stycznia, po odkryciu, że usunięto ponad 325 śrub na torach kolejowych, a także pięć kolejnych podkładów.

Pan Ekarat Sriaraynpong, dyrektor Centrum Public Relations Kolei Państwowych Tajlandii (SRT), poinformował wczoraj opinię publiczną, że został powiadomiony o braku kilku części torów kolejowych na torze między stacjami Hat Yai i Khlong Naga w Songkhla Dzielnica Hat Yai o 8:55.

Po zbadaniu funkcjonariusze kolei stwierdzili, że 325 śrub i pięć podkładów na torze zostało „usuniętych”. Następnie wezwano jednostkę ochrony, która skontrolowała tor w celu ustalenia przyczyny incydentu.

Na początku zeszłego roku pociąg towarowy kursujący między Hat Yai a Padang Besar w Malezji został wykolejony przez grupę rebeliantów bombardowanie utwór. Grupa zdetonowała również kolejną eksplozję, podczas gdy konserwatorzy naprawiali uszkodzony tor, w wyniku czego trzy ofiary.

 

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.