Lato w Tajlandii oficjalnie rozpoczęte

Tajlandia -

Lato w Tajlandii oficjalnie rozpoczęło się w niedzielę (5 marca).th). Według tajlandzkiego Departamentu Meteorologicznego (TMD) sezon letni zakończy się w połowie maja.

TMD wydało komunikat w piątek (3 marca).rd), 2023. TMD stwierdza, że ​​zima w Tajlandii zakończy się, a sezon letni rozpocznie w niedzielę (5 marcath).

W ciągu dnia na większości obszarów w wyższych partiach Tajlandii będzie stale panować upał. Minimalna temperatura wyniesie 35 stopni Celsjusza. Jednak w północnej i północno-wschodniej części Tajlandii rano nadal będzie panować chłodna pogoda.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/