Czterech domniemanych dilerów narkotyków aresztowanych w Chalong z 16,000 XNUMX pigułek metamfetaminy i kryształu metamfetaminy

Chalong, Phuket —

Policja w Chalong zatrzymała czterech tajlandzkich podejrzanych o posiadanie narkotyków.

Do dwóch oddzielnych aresztowań doszło w piątek, 10 marca. Pierwszy podejrzany, 49-letni Suwat Ting Thong-In, został otoczony i złapany w wynajmowanym mieszkaniu w Soi Mayuree w dzielnicy Mueang na Phuket. Policja skonfiskowała Suwatowi pistolet kalibru 22 mm, cztery naboje i 19.50 gramów metamfetaminy.

Następnie w pobliskim rejonie Soi Suksan doszło do kolejnego aresztowania. Policja w Chalong aresztowała trzech podejrzanych o posiadanie narkotyków: 26-letniego Yosthorna Chatthonga, 28-letnią Atchareeporn Laebua i 23-letnią Sawittree Bumrungraj. Przejęto od nich 16,849 65.8 tabletek metamfetaminy i XNUMX gramów metamfetaminy, trzy smartfony i dwa motocykle, według policji.

Czterech domniemanych dilerów zostało zatrzymanych i usłyszało zarzuty narkotykowe.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.