Więcej nadchodzących letnich burz mówi tajski Departament Meteorologiczny

Tajlandia -

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) wydał ostatnie ostrzeżenie przed letnimi burzami.

TMD wydało ostatnie ostrzeżenie we wtorek (25 kwietnia).th) i stwierdza, że ​​w dniu 25 kwietniath do kwietnia 26th, 2023, w górnych partiach Tajlandii możliwe są letnie burze z gradem na niektórych obszarach.

Ludzie powinni uważać na duże drzewa, niezabezpieczone budynki, billboardy i światła. Tymczasem na niektórych obszarach w górnej części Tajlandii należy spodziewać się gorącej lub bardzo gorącej pogody.

W południowej części Tajlandii na zachodnim wybrzeżu ludzie powinni uważać na burze z falami o wysokości przekraczającej dwa metry. Wszystkie statki powinny postępować ostrożnie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/