Kobieta aresztowana w Phuket za udział w dużym konfiskacie metamfetaminy w południowej Tajlandii

Phuket -

Kobieta została aresztowana w Phuket za udział w nielegalnym posiadaniu czterech kilogramów krystalicznej metamfetaminy i 400,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w Nakhon Si Thammarat.

Policja aresztowała kobietę, którą zidentyfikowali tylko jako panią Jaruwan w pobliżu sklepu spożywczego w Talad Yai, Mueang Phuket.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja w Nakhon Si Thammarat po raz pierwszy aresztowała mężczyznę, którego zidentyfikowali tylko jako pana Phonchai z czterema kilogramami krystalicznej metamfetaminy i 400,000 XNUMX pigułek metamfetaminy na początku tego miesiąca po zgłoszeniu.

Policja prowadząca śledztwo w sprawie dużej konfiskaty narkotyków dowiedziała się później, że pani Jaruwan jest dziewczyną pana Phonchai i podobno była zamieszana w tę sprawę.

Pani Jaruwan została znaleziona ukrywająca się przed władzami w Phuket i próbująca uniknąć schwytania. Została zabrana z powrotem na komisariat policji Tha Sala w Nakhon Si Thammarat, gdzie postawiono jej liczne zarzuty związane z pierwotnym przejęciem narkotyków.

***************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.