Zaginiona nastolatka z Tajlandii, ostatnio widziana z zamordowanym brytyjskim chłopcem, znaleziona martwa w północnej Tajlandii

Lampang –

Zaginiona nastolatka, którą ostatnio widziano, gdy towarzyszyła zamordowanemu chłopcu z Wielkiej Brytanii/Tajlandii w spotkaniu ze starszym Tajlandczykiem, została znaleziona martwa i pochowana w lesie w Lampang w północnej Tajlandii.

Nasza poprzednia historia:

Zmarły nastolatek, 16-letni Ben, został znaleziony w zagajniku w dystrykcie Ban Than z obrażeniami przypominającymi tępy przedmiot – poinformowała lokalna policja w niedzielę rano, 7 maja.

Podejrzany został aresztowany i podobno przyznał się tajskiej policji do zamordowania 16-letniego brytyjskiego / tajlandzkiego nastolatka, który został znaleziony martwy z ranami głowy w lesie w prowincji Lampang w północnej Tajlandii na początku tego tygodnia.

Teraz aktualizacja:

W sobotę (13 maja) policja regionu 5 ujawniła tajskim mediom, że policja otrzymała wskazówkę, że coś bardzo nieprzyjemnie pachniało w leśnym zagajniku w pobliżu drogi Mae Tan – Sobprab Road w Sandon Kaew, Mae Tha. Poszukiwania wszczęła policja, okoliczni mieszkańcy i krewni nastolatki.

Ciało młodej kobiety zostało znalezione zakopane w zagajniku, a jej krewni potwierdzili, że to zaginiona nastolatka, zidentyfikowana ze względu na wiek jedynie po tajskim przezwisku Ping Pong, 16 lat.

Z tyłu jej głowy znaleziono ciężką ranę. Jednak jej ciało zostało przewiezione do szpitala, aby ustalić dokładną przyczynę śmierci i naukowo potwierdzić jej tożsamość.

Główny podejrzany, 44-letni Chaiwat Boonkarin, w sprawie śmierci Bena, również 16-letniego, wcześniej odmówił rozmowy na temat ping ponga, chociaż przyznał się do zamordowania Bena. Chaiwat twierdził, że spotkał się z nastolatkami w lesie, aby omówić transakcję narkotykową, chociaż tajska policja wciąż bada tę sprawę. Chaiwat stwierdził, że zamordował Bena w przypływie wściekłości po tym, jak obaj wdali się w słowną kłótnię dotyczącą umowy.

Rodzina Bena zobowiązała się dopilnować, aby podejrzany, którego nazwali czystym złem podczas rekonstrukcji zbrodni, stanął przed pełną sprawiedliwością, a ojciec Bena, 60-letni Steven, oświadcza, że ​​zrobi wszystko, co w jego mocy, i ma nadzieję, że zobaczy że zabójca zgnił w więzieniu.

Jak wcześniej wspomniano, Chaiwat nie przyznał się do zabójstwa Ping Ponga od czasu prasy, a jedynie przyznał się do zabójstwa Bena. Chaiwat podobno twierdził, że ktoś inny przyszedł i zabił Ping Ponga, ale policja nie była przekonana.

Chaiwat został właśnie zwolniony z więzienia osiem miesięcy wcześniej i miał bogatą historię kryminalną, w tym gwałt i napaść, dodała tajska policja Regionu 5.

TPN Media składa najszczersze kondolencje przyjaciołom i rodzinie ofiar.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie internetowej TPN National, której właścicielem jest nasza firma macierzysta.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/