TAT organizuje kampanię Muay Thai promującą starożytne sztuki walki

KOMUNIKAT PRASOWY:

BANGKOK (NNT) – Kampania „Amazing Muay Thai Travel Experience” została uruchomiona w celu promowania branży turystycznej Tajlandii, z inicjatywą przedstawienia czterech regionów starożytnych tajskich sztuk walki.

Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) zorganizował niedawno ceremonię otwarcia programu w Thanarat Hall w swojej siedzibie głównej w Bangkoku.

Apichai Chatchalermkit, zastępca gubernatora TAT ds. produktów turystycznych i biznesu, powiedział, że władze pracują nad przyciągnięciem większej liczby turystów, wykorzystując sztukę walki jako zasób miękkiej siły.

„Amazing Muay Thai Experience” reprezentuje wyjątkowość technik walki z różnych regionów. Cztery prowincje to Muay Chaiya z prowincji Surat Thani, Muay Korat z Nakhon Ratchasima w północno-wschodniej Tajlandii, Muay Tha Sao z prowincji Uttaradit i Muay Lopburi z prowincji Lopburi w środkowej Tajlandii.

Jak poinformował wicegubernator TAT, impreza odbędzie się w czterech regionach. Zawody Muay Chaiya w Surat Thani potrwają od 30 czerwca do 2 lipca, natomiast zawody Muay Korat zostaną zorganizowane w Nakhon Ratchasima od 14 do 16 lipca. Impreza Muay Tha Sao odbędzie się w Uttaradit w dniach 11-13 sierpnia. Ostatnie wydarzenie, Muay Lopburi, odbędzie się w Lopburi w dniach 18-20 sierpnia.

Osoby zainteresowane tymi wydarzeniami mogą uzyskać więcej informacji, dzwoniąc na infolinię TAT Contact Center pod numer 1672.

ŹRÓDŁO: NNT

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.