Phuket zorganizuje festiwal Peranakan w ten weekend

Phuket -

Festiwal Phuket Peranakan odbędzie się 23 czerwcard do czerwca 25th, 2023 wraz z paradą wzdłuż słynnych dróg na Starym Mieście w Phuket.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 4:30 z darmowym wstępem. Osoby, które chcą wziąć udział w festiwalu, proszone są o założenie tradycyjnego stroju „Baba Yaya”. Punktem kulminacyjnym festiwalu będzie tradycyjna 1.2-kilometrowa parada wzdłuż Phang Nga Road i Thalang Road. Festiwal zaprezentuje także wieczorne widowisko światło i dźwięk.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z biurem Phuket TAT pod numerem 0 7621 1036.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.