Ranny żółw morski uratowany na plaży Patong

Patong –

Ratownicy pomogli rannemu żółwiowi morskiemu na Patong Beach.

Ratownicy Patong Beach powiedzieli Phuket Express, że w niedzielne popołudnie (16 lipca)th) znaleźli rannego żółwia morskiego na Patong Beach. Personel z Sireetarn Marine Endangered Animals Rescue Center w Wichit został natychmiast wezwany do pomocy.

Centrum ratunkowe przybyło na plażę, aby znaleźć młodego zielonego żółwia morskiego. Miał 35.5 cm długości, 33.5 cm szerokości i ważył 3.8 kg. Żółw był słaby i odwodniony. Był również cienki i pokryty wodorostami i robakami okrętowymi. Żółw został zabrany do Sireetarn Marine Endangered Animals Rescue Center w celu dalszego leczenia.

W podobnych ostatnich wiadomościach:

Chory żółw morski został uratowany na Patong Beach.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.