Ponad 90,000 2 pigułek metamfetaminy i 8 kilogramy metamfetaminy skonfiskowanych w regionie XNUMX

Phuket–

Ponad 90,000 XNUMX tabletek metamfetaminy i dwa kilogramy krystalicznej metamfetaminy zostało skonfiskowanych podczas działań przestępczych w południowej Tajlandii.

W tym tygodniu na Komendzie Policji Regionu 8 w Phuket odbyła się konferencja prasowa. Specjalny doradca Królewskiej Policji Tajlandii, pułkownik Somphong Chingduang, powiedział Phuket Express.

W tym miesiącu doszło do walki z nielegalnymi narkotykami w regionie 8 w górnej południowej Tajlandii. Naloty obejmowały 164 sieci narkotykowe z łącznie 517 celami. Aresztowano trzydzieści sześć celów.

Łącznie zatrzymano 1,040 podejrzanych. Spośród nich 46 to poszukiwani podejrzani. W sumie skonfiskowano 99,985 2.1 tabletek metamfetaminy i XNUMX kilograma krystalicznej metamfetaminy.

Zajęto mienie, w tym dziewięć samochodów, 16 motocykli, 52 pistolety i kolejne 559 przedmiotów o wartości ponad 6,200,000 XNUMX XNUMX bahtów.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.