Phuket walczy z gorączką denga

Phuket -

Gmina Chalong kontynuowała zwalczać gorączkę denga, której rozprzestrzenianie się jest wzrastający w tej dziedzinie.

Nasza poprzednia historia:

Tajlandia odnotowała ciągły wzrost przypadków gorączki denga w 18 prowincjach, w tym w Phuket, Chonburi i Bangkoku, poinformował Departament Kontroli Chorób w poniedziałek, 24 lipca.

Teraz aktualizacja:

Burmistrz Chalong, pani Tanaphon Ongsantiparp, powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (24 lipcath) zespół pracowników Wydziału Zdrowia Publicznego i Środowiska kontynuował rozpoczętą w tym miesiącu kampanię mającą na celu kontrolę rozprzestrzeniania się gorączki denga na tym obszarze.

Zamgławianie, stosowane w celu zapobiegania rozmnażaniu się komarów przenoszących choroby, zostało przeprowadzone w wioskach Moo 4 i Moo 10. Na terenie osiedli i gmin przeprowadzono masowe zamgławianie.

Tanaphon ostrzegł mieszkańców Phuket, że w związku z trwającą porą deszczową w Tajlandii należy uważać na gorączkę denga.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.