AKTUALIZACJA: Egipcjanka zmarła po poślizgnięciu się podczas robienia zdjęć na moście przy wodospadzie Phang Nga

Phangnga –

6-letnia egipska turystka podróżująca z Phuket wraz z rodziną zmarła po tym, jak wpadła do wodospadu w Phang Nga, gdy jej matka robiła jej zdjęcie na moście.

Nasza poprzednia historia:

Szef dystryktu Mueang Phang Nga, pan Pongsak Wetthayawong, został powiadomiony o smutnym incydencie w środę (26 lipcath) od sołtysa wioski w podokręgu Song Preak.

Teraz aktualizacja:

Szef ochrony przyrody Song Preak Waterfall Wildlife Conservation, pan Utain Siripuwadon, powiedział Phuket Express, że dziewczynka i jej rodzina zatrzymali się w hotelu w Phuket na początku tego tygodnia.

Byli na płatnej wycieczce z przewodnikiem do wodospadu, kiedy doszło do incydentu. W tym czasie turyści mieli zakaz kąpieli w wodospadzie z powodu silnych prądów wodnych. Turyści mogli robić zdjęcia tylko na betonowym moście z wodospadem w tle.

Matka dziewczynki robiła zdjęcia córce, zanim dziecko przypadkowo zsunęło się z mostu. Inni turyści na wycieczce próbowali złapać ją za rękę, ale była zbyt śliska i wpadła do wodospadu.

Utain stwierdził, że most ma żelazne słupy bezpieczeństwa i jest regularnie sprawdzany, dodając, że zawsze prosił przewodników, aby podczas wizyty na moście uważali na turystów, zwłaszcza dzieci i osoby starsze.

Nie jest jeszcze jasne, czy rodzina młodej dziewczyny podejmie kroki prawne w kierunku parku, ponieważ w chwili publikacji prasy wciąż byli w żałobie.

Nazwisko ofiary i jej rodziny zostało utajnione przez TPN Media z szacunku dla rodziny ofiary.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.