Dwie osoby aresztowane z 40,000 2 pigułek metamfetaminy i XNUMX kg kryształu metamfetaminy w Phuket

Phuket -

Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych z 40,000 XNUMX tabletek metamfetaminy i dwoma kilogramami krystalicznej metamfetaminy w Mueang Phuket.

Szef policji w Wichit, pułkownik Chatree Choowichean, powiedział Phuket Express w niedzielę (30 lipca)th), że aresztowali 31-letnią Wanwisę Bamrungna z Phatthalung i 21-letnią Suranyę Hompean z Prachuap Khiri Khan. Zostali aresztowani przed sklepem z paczkami w Wichit 29 lipcath. Przejęto od nich 40,000 XNUMX tabletek metamfetaminy i dwa kilogramy krystalicznej metamfetaminy.

Do zatrzymania doszło po tym, jak policja otrzymała informację, że podejrzani otrzymają paczki z nielegalnymi narkotykami. Dwóch podejrzanych powiedział policji, że paczki nie należą do nich. Po prostu robili to, do czego zostali zatrudnieni; zabierać narkotyki klientom i dostawać niewielkie pieniądze za swoją pracę. Nie znali jednak nazwiska, kto ich zatrudnił, a przynajmniej tak twierdzili.

Niezależnie od tego, obaj zostali zabrani na komisariat policji w Wichit, gdzie postawiono im zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.