Mężczyzna aresztowany z 90 tabletkami metamfetaminy w Rawai

Rawaj –

Mężczyzna został aresztowany z 90 tabletkami metamfetaminy w Rawai.

Policja w Chalong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (8 sierpniath) zostali powiadomieni przez zaniepokojonego obywatela wioski Thai Mai w Rawai, że sprzedawane są nielegalne narkotyki.

Pospieszyli we wskazane miejsce, aby znaleźć podejrzanego. Przeszukali podejrzanego mężczyznę (policja nie podała jego nazwiska) i znaleźli 90 tabletek metamfetaminy. Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie postawiono mu zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.