AKTUALIZACJA: Kolejne tajemnicze śmieci wyrzucane na plażę Phang Nga

ZDJĘCIE: Narodowe Biuro Informacyjne Tajlandii

Phangnga –

Na plaży w Phang Nga odkryto kolejne tajemnicze szczątki.

Nasza poprzednia historia:

Na plaży Karon odkryto tajemnicze szczątki i trwa dochodzenie, które ma ustalić, co to dokładnie jest.

Teraz aktualizacja:

Dział public relations w Phang Nga powiedział Phuket Express, że pan Monkol Lunsopa znalazł nowe tajemnicze szczątki na plaży Bang Neang na Koh Kor Kao w dzielnicy Takua Pa. Przedmiot ma około jednego metra szerokości i dwóch metrów długości. Do zbadania wezwano odpowiednie władze. W porze monsunowej wiele rzeczy jest wyrzucanych na brzeg, ale te niezwykłe obiekty są nadal poddawane przeglądowi i są szeroko omawiane w różnych grupach społecznościowych i na platformach internetowych.

Nie jest jasne, czy obiekty znalezione tutaj i w Phuket są ze sobą powiązane.

Właściwi urzędnicy nadal nie byli w stanie jednoznacznie określić, gdzie… lub co…. szczątki pochodzą z czasu publikacji.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.