Phuket organizuje intensywne zawody triathlonowe, aby pobudzić turystykę i gospodarkę

Phuket —

Władze prowincji Phuket zorganizowały zawody triathlonowe „Phuket Tri Iyara”, starając się wzmocnić gospodarkę prowincji i uczynić ją głównym kierunkiem turystyki sportowej.

Wydarzenie to objęte jest ambitnym projektem „Phuket See Sports”, którego celem jest promowanie inicjatyw skoncentrowanych na sporcie.

The competition, held on September 10th, 2023, at the Sirinat National Park in Thalang district, saw active participation from over 502 athletes. Mr. Danai Sunantarot, Phuket’s Deputy Governor, emphasized the importance of this event in promoting Phuket’s image as a sports-oriented city, as well as an effective mean to rejuvenate the economy, especially in light of the post COVID-19 pandemic.

„Wydarzenie to nie tylko zapewnia uczestnikom pełną wyzwań rywalizację, ale także daje szansę poznania urzekających atrakcji turystycznych w Phuket” – powiedział. „Mamy nadzieję, że ta inicjatywa zachęci gości do zapoznania się z różnymi atrakcjami naszego województwa, przyczyniając się w efekcie do jego stabilności gospodarczej.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.