Phuket organizuje intensywne zawody triathlonowe, aby pobudzić turystykę i gospodarkę

Phuket —

Władze prowincji Phuket zorganizowały zawody triathlonowe „Phuket Tri Iyara”, starając się wzmocnić gospodarkę prowincji i uczynić ją głównym kierunkiem turystyki sportowej.

Wydarzenie to objęte jest ambitnym projektem „Phuket See Sports”, którego celem jest promowanie inicjatyw skoncentrowanych na sporcie.

W zawodach, które odbyły się 10 września 2023 r. w Parku Narodowym Sirinat w dystrykcie Thalang, aktywnie wzięło udział ponad 502 sportowców. Danai Sunantarot, zastępca gubernatora Phuket, podkreślił znaczenie tego wydarzenia w promowaniu wizerunku Phuket jako miasta zorientowanego na sport, a także skutecznego środka na odmłodzenie gospodarki, szczególnie w świetle pandemii COVID-19, która nastąpiła po pandemii.

„Wydarzenie to nie tylko zapewnia uczestnikom pełną wyzwań rywalizację, ale także daje szansę poznania urzekających atrakcji turystycznych w Phuket” – powiedział. „Mamy nadzieję, że ta inicjatywa zachęci gości do zapoznania się z różnymi atrakcjami naszego województwa, przyczyniając się w efekcie do jego stabilności gospodarczej.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.