Urząd imigracyjny w Phuket bada zarzuty dotyczące nielegalnych rosyjskich pracowników

Phuket -

Urząd imigracyjny w Phuket przeprowadził inspekcję firmy w Phuket po otrzymaniu powiadomienia, że ​​rzekomo Rosjanin pracuje tam nielegalnie.

Urząd imigracyjny Phuket powiedział Phuket Express, że na początku tego tygodnia zaniepokojony obywatel powiadomił go, że obywatel Rosji nielegalnie pracuje w firmie w Wichit, Mueang Phuket.

Udali się do firmy, gdzie znaleźli Rosjanina. Funkcjonariusze sprawdzili jednak i ustalili, że Rosjanin posiada legalne zezwolenie na pracę. „Phuket Express” zauważył, że funkcjonariusze imigracyjni nie ujawnili żadnych szczegółów na temat Rosjanina ani szczegółów dotyczących jego pozwolenia na pracę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.