Algierczyk, który przepracował zbyt długo, aresztowany w Phuket

Phuket -

Algierczyk został aresztowany w pobliżu komisariatu policji w Chalong za 193 dni nadmiernego przedłużenia pobytu.

Urząd ds. imigracji w Phuket powiedział „Phuket Express”, że został powiadomiony o obcokrajowcu przedłużającym pobyt na podstawie napiwku przekazanego przez anonimowego zaniepokojonego obywatela.

We wtorek (12 września, godzth) aresztowali 29-letniego Algierczyka przed sklepem spożywczym naprzeciwko komisariatu policji w Chalong przy Chao Fa East Road w Mueang Phuket.

Stwierdzono, że przekroczył okres ważności wizy o 193 dni. Został zabrany na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące nadmiernego przedłużenia pobytu i oczekuje na deportację.

Policja w Chalong nie ujawniła nazwiska mężczyzny, a on nie wydał natychmiast oświadczeń.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.