Podejrzany aresztowany z 3,589 tabletkami metamfetaminy w Phuket

Chalong –

W Mueang Phuket aresztowano podejrzanego z 3,589 tabletkami metamfetaminy i krystaliczną metamfetaminą.

Tajska policja straży granicznej powiedziała Phuket Express, że w ubiegły weekend aresztowała Noppadola „Leang” Saepae, lat 35, z Phuket.

Skonfiskowano przy nim 3,589 tabletek metamfetaminy i niewielką ilość metamfetaminy krystalicznej. Został aresztowany przed sklepem spożywczym przy Chao Fa East Road w Dowroong w stanie Wichit.

Został zabrany na komisariat policji w Wichit, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.