Polityka wagowa dotycząca bezpieczeństwa lotów Bangkok Airways wdraża

KOMUNIKAT PRASOWY:

Bangkok Airways ogłosił wprowadzenie nowej polityki wymagającej ważenia wszystkich pasażerów przed wejściem na pokład samolotu. Środek ten, obowiązujący do 31 października, został wprowadzony w celu zapewnienia bezpieczeństwa lotów zgodnie ze standardowymi środkami określonymi przez Organizację Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO).

W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez linię lotniczą Bangkok Airways podkreślił swoje zaangażowanie w przestrzeganie międzynarodowych protokołów bezpieczeństwa lotniczego. Podstawowym celem tej inicjatywy jest dokładne obliczenie masy startowej samolotu, kluczowego czynnika zapewniającego bezpieczeństwo każdego lotu.

Ważenie odbędzie się przy bramce odlotu tuż przed wejściem pasażerów na pokład samolotu, a linia lotnicza zwróciła się do wszystkich pasażerów o współpracę w tym zakresie. Zapewniła także pasażerów, że informacje zebrane podczas ważenia będą traktowane jako poufne.

Posunięcie to jest następstwem podobnego środka, który został już wdrożony przez innych międzynarodowych przewoźników, takich jak Korean Air i Air New Zealand, w tym samym celu, jakim jest zwiększenie bezpieczeństwa lotów.

Bangkok Airways, renomowana linia lotnicza oferująca zróżnicowaną sieć regularnych usług, łączy podróżnych do różnych miejsc w Tajlandii, Kambodży, Hongkongu, Laosie, Malediwach, Birmie, Singapurze i Wietnamie.

Pasażerów planujących podróż liniami Bangkok Airways zachęca się do przybycia do bramki odlotów z odpowiednim czasem, aby dostosować się do nowej procedury ważenia. Zaleca się także odwiedzenie oficjalnej strony internetowej Bangkok Airways lub skontaktowanie się z obsługą klienta linii lotniczej w celu uzyskania dalszych informacji i aktualizacji dotyczących nowych zasad.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.