Szwajcar zmarł po skoku z parkingu na lotnisku w Phuket

Phuket -

Stwierdzono śmierć Szwajcara po tym, jak skoczył z budynku parkingu na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Policja w Sakoo została powiadomiona o zdarzeniu w piątkowy wieczór (22 września).nd) o 7:30 . Na miejsce przybyła policja, służby ratunkowe i pociąg Phuket Express.

Na ziemi, na międzynarodowym parkingu autobusowym, ekipy ratownicze odnalazły 53-letniego Szwajcara. Obficie krwawił i został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie niestety stwierdzono zgon. (Phuket Express zataja jego nazwisko do czasu powiadomienia ambasady i rodziny.)

Według doniesień Szwajcar skoczył z trzeciego piętra korytarza przesiadkowego na terminalu międzynarodowym. Policja w Sakoo kontynuuje dochodzenie i przegląda nagrania z pobliskiego monitoringu.

TPN Media składa kondolencje przyjaciołom i rodzinie ofiary.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytanów z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

Podobne incydenty:

35-letni Amerykanin, zidentyfikowany jedynie po imieniu Jason, zmarł po skoku z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket, cierpiał na depresję i problemy finansowe.

50-letni Australijczyk zmarł po upadku z szóstego piętra parkingu na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.