Sześć słupów energetycznych zostało powalonych w Karon podczas ulewnego deszczu, kilku kierowcom ledwo udało się uniknąć obrażeń

Karon-

Podczas ulewnego deszczu w Karon przewrócono sześć słupów energetycznych, a motocyklista z zagranicy i kierowca minivana cudem uniknęli poważnych obrażeń.

Nasza poprzednia historia:

Ulewne deszcze w Patong spowodowały poważne powodzie.

Nasza aktualizacja:

W piątkowy wieczór (22 września brnd) ulewny deszcz spowodował osuwisko wzdłuż drogi Karon-Patong w Karon. Zerwanych zostało sześć słupów energetycznych, które zablokowały drogę.

Kierowca minivana i motocyklista, którzy prowadzili w czasie zdarzenia, odnieśli uszkodzenia pojazdów, ale ledwo uniknęli obrażeń ciała.

W sobotę (1 września) o godzinie 00:23 w nocy usunięto z drogi sześć słupów energetycznych i ponownie przywrócono ruch. W czasie prac w pobliskiej okolicy wystąpiła długotrwała przerwa w dostawie prądu.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.