Kierowca aresztowany po „dryfowaniu” sedana na stacji benzynowej Thalang – WIDEO

Thalang –

Kierowca został aresztowany po tym, jak wideo przedstawiające nowiutki sedan „dryfujący” po stacji benzynowej w Cherng Talay stało się popularne w mediach społecznościowych.

Policja Cherng Talay powiedziała Phuket Express, że zdarzenie zostało nagrane przez świadka na stacji benzynowej przy drodze Cherng Talay – Baan Don w piątek (22 września).nd) gdzieś przed południem. Na nagraniu widać, że nowiutki BMW szybko dryfuje po stacji benzynowej.

W poniedziałek (25 września godzth) policja znalazła sedana w pobliżu skrzyżowania Cherng Talay. Kierowca został zabrany na komisariat policji w Cherng Talay, gdzie usłyszał zarzuty lekkomyślnej jazdy i zakłócania porządku publicznego.

„Phuket Express” zauważył, że policja Cherng Talay nie podała żadnych szczegółów na temat kierowcy sedana.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.