Nastolatek zatrzymany za zabawę fajerwerkami na plaży Patong

Phuket -

Nastolatek został zabrany na komisariat policji w Patong po tym, jak bawił się fajerwerkami na plaży Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie przez operatora hotelu przy plaży Patong. Na plaży odpalano fajerwerki, co spowodowało zakłócenia porządku publicznego.

Policja przybyła na plażę i znalazła 14-letniego chłopca z fajerwerkami. Został zabrany na komisariat policji w Patongu. Wezwano jego rodziców i zarejestrowano jego zachowanie. Jego imię i nazwisko zostało ukryte ze względu na wiek.

Policja w Patong zwróciła się do mieszkańców, aby dzwonili pod numer 076-342-769, jeśli ktoś zobaczy fajerwerki odtwarzane na plaży Patong.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.