Phuket wita chińskich turystów w ramach programu zwolnienia z obowiązku wizowego

Phuket -

Phuket wita turystów z Chin w ramach programu zwolnienia z obowiązku wizowego do Tajlandii.

Nasza poprzednia historia:

Polityka tajskiego rządu dotycząca bezpłatnych wiz dla turystów z Chin i Kazachstanu została zatwierdzona w Royal Gazette i opublikowana we wtorek, 19 września.

W poniedziałek rano (25 września br.)th) na międzynarodowym lotnisku w Phuket urzędnicy i personel powitali 166 turystów udających się na bezpośrednią walkę z Ałmaty w Kazachstanie.

Premier Tajlandii Srettha Thavisin z radością przyjęła inauguracyjny chiński lot w ramach inicjatywy zniesienia wiz w poniedziałek 25 września.

Teraz aktualizacja:

W poniedziałek rano (25 września br.)th) na międzynarodowym lotnisku w Phuket gubernator Phuket Naroong Woonciew i pracownicy lotniska powitali turystów podczas trzech bezpośrednich lotów z Chin.

Dyrektor międzynarodowego lotniska w Phuket, pan Monchai Tanod, powiedział Phuket Express, że w samolocie było 158 pasażerów linii Spring Airlines, bezpośredniego lotu z Hangzhou, 180 pasażerów linii Air China, bezpośredniego lotu z Szanghaju i 237 pasażerów linii Air China. bezpośredni lot z Pekinu.

W tym roku do 2,341,080 września odwiedziło je 17 XNUMX XNUMX Chińczykówth. Phuket jest drugim po Bangkoku najpopularniejszym kierunkiem chińskich turystów w Tajlandii. Szacuje się, że w tym roku program zwolnienia z obowiązku wizowego wygeneruje 257 miliardów bahtów od chińskich gości.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.