Taksówkarz minivana ukarany grzywną za wyrzucenie rosyjskich pasażerów w Phuket w celu ominięcia punktu kontrolnego

Phuket-

Kierowca taksówki minivana został ukarany grzywną w wysokości 5,000 bahtów za wyrzucenie dwóch rosyjskich pasażerów na przypadkową drogę, aby ominąć policyjny punkt kontrolny w Phuket.

Major Kamalart Niyomket z policji drogowej miasta Phuket powiedział Phuket Express, że sprawa wyszła na jaw po tym, jak we wtorek (3 października) w mediach społecznościowych pojawiła się wirusowa historia taksówkarza minivana wyładowującego zagranicznych pasażerów.rd).

Szczegóły zdarzenia są takie, że 3 października po południu organy ścigania w Phuket utworzyły punkt kontrolny na obwodnicy (Chalerm Phrakiet Rama 9 Road) w Rassada w Mueang Phuket w celu dokładnego sprawdzenia minivanów pod kątem licencji i rejestracji oraz upewnienia się, że są legalne. . Organy ścigania zauważyły ​​minivana próbującego ominąć punkt kontrolny i zawrócić około 400 metrów za funkcjonariuszami. Droga była jednak jednokierunkowa i minivan nie miał możliwości zawrócenia.

Minivan został zatrzymany, a kierowca został zidentyfikowany w mediach jedynie jako pan A, lat 31. Stwierdzono, że podatek od minivana upłynął, a kierowca nie był zarejestrowany jako taksówkarz, a pan A przyznał później policji, że pytał dwóch rosyjskich pasażerów wydostać się z minivana przed punktem kontrolnym, w zasadzie porzucając je, ponieważ nie miał być taksówką, co następnie stało się popularne w mediach społecznościowych dzięki filmowi nagranemu przez Rosjan.

Kierowca minivana został zabrany na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszał zarzuty podwiezienia pasażerów przed miejscem docelowym oraz prowadzenia nielegalnej taksówki. Groziła mu maksymalna grzywna w wysokości 5,000 bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.