Przed hotelem w mieście Phuket znaleziono martwego mężczyznę z ranami kłutymi

Phuket -

Przed hotelem w pobliżu miejsca rozrywki w mieście Phuket znaleziono zwłoki Tajlandczyka z wieloma ranami kłutymi.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o zwłokach dziś rano (9 października).th) o 6:07 przed mostem Taling Chan, kanał Bang Yai w podokręgu Talat Yai.

Organy ścigania przybyły na miejsce zdarzenia i znalazły ciało mężczyzny, którego później zidentyfikowano jako pana Wiroon Inya, lat 33, z Phatthalung. Był kierowcą w Biurze Handlowym w Phuket. Na jego lewej klatce piersiowej i plecach znaleziono liczne rany kłute.

Policja miejska w Phuket powiedziała Phuket Express, że pan Wiroon zmarł co najmniej trzy godziny przed znalezieniem jego ciała. Pięćset metrów od miejsca zdarzenia przed lokalem rozrywkowym policja znalazła plamy krwi.

O godzinie 1:50 pod numerem 191 policji w Phuket funkcjonariusze zostali powiadomieni o kłótni w lokalu rozrywkowym. Kiedy jednak policja przybyła na miejsce, nikogo nie zastała. Miejscowi mieszkańcy twierdzą, że funkcjonariusze później opuścili miejsce zdarzenia.

Na tym etapie policja w Phuket uważa, że ​​ofiara zmarła w wyniku konfliktu osobistego. Ofiara mogła zostać dźgnięta nożem przed miejscem rozrywki, a następnie uciekła do pobliskiego hotelu, upadła i umarła. Policja poszukuje podejrzanego (podejrzanych) w związku z tym zdarzeniem.

Nazwy lokali rozrywkowych i hoteli, których to dotyczy, zostały ukryte przez policję w Phuket do czasu dalszego dochodzenia.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.