Liniowiec wycieczkowy odwiedza Phuket w weekend z 3,661 zagranicznymi turystami

Phuket -

Statek wycieczkowy wypłynął z Singapuru z 3,661 turystami i w ubiegły weekend przybył do molo w Wichit.

Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii powitało 3,661 turystów, którzy przybyli narodowym liniowcem wycieczkowym Genting Dream na Bahamach z Singapuru do przystani Phuket Marine Custom Pier w Makham Bay w stanie Wichit.

Na statku wycieczkowym znajdowało się łącznie 1,745 członków załogi i 3,661 turystów. Spośród nich 35 było Tajlandczykami, a 5,371 obcokrajowcami. Statek wycieczkowy zatrzymał się w Phuket na jednodniową wycieczkę przed wypłynięciem z Phuket do Malezji.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.