Motocyklista blokujący karetkę pogotowia w Patong ulega wypadkowi, mężczyzna łamie obie nogi

Patong –

Kierowca motocykla złamał obie nogi po wypadku po incydencie, podczas którego najwyraźniej celowo uniemożliwiał karetce dotarcie do szpitala.

Pan Somphong Panaputae, ratownik z Kusoldharm, powiedział The Phuket Express: „Na początku tego tygodnia jechałem karetką z pacjentem jadącym do szpitala. Przed moją karetką znajdował się motocyklista, który spowalniał naszą podróż. Pacjent miał pilną sytuację medyczną i spieszyliśmy się, przy włączonych wszystkich syrenach i światłach”.

„Za pośrednictwem mikrofonu ambulansu ogłosiliśmy, że prosimy pasażera o odsunięcie się. Zamiast się oddalić, jechał motocyklem zygzakiem, w zasadzie uniemożliwiając nam ominięcie go. Somphong wyjaśnił.

„Jednak w końcu dotarliśmy do szpitala Patong. W drodze powrotnej do naszej bazy operacyjnej zostaliśmy powiadomieni o wypadku samochodu osobowego z motocyklem.” stwierdził Somphong.

„Kiedy dotarliśmy na miejsce, motocyklistą, który złamał obie nogi, był ten sam, który wcześniej zablokował naszą karetkę”. Somphong zakończył.

Władze Phuket nie ujawniły tożsamości motocyklisty i nie było jasne, czy zostanie oskarżony o wcześniejszy incydent polegający na zablokowaniu ambulansu, czy też policja uzna, że ​​zainterweniował los lub karma.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.