Mieszkaniec Phuket bezpiecznie wrócił do domu z Izraela

Phuket -

Mężczyzna z Phuket bezpiecznie przybył z Izraela na międzynarodowe lotnisko w Phuket.

Szef okręgu Thalang, pan Bancha Tanuin, powiedział Phuket Express, że w piątek (20 październikath), powitali na lotnisku pana Natthaphorna Hongsę.

Pan Natthaphorn pochodzi z Maikhao w Phuket. Był jednym z wielu tajskich pracowników, którzy pracowali w Izraelu i których dotknęła obecna wojna między Hamasem.

Natthaphorn jest jednym z dziesięciu zidentyfikowanych mieszkańców Phuket, którzy pracowali w Izraelu. Jednak jako jedyny z dziesięciu przybył z powrotem do Phuket. Pozostali nie chcieli wracać, bo uważają, że nadal są bezpieczni lub że korzyści pieniężne i finansowe z pracy w Izraelu przewyższają ryzyko.

Podobne artykuły:

Premier Tajlandii Srettha Thavisin wezwała do ewakuacji wszystkich tajskich pracowników w Izraelu, którzy chcą wrócić do domu do końca tego miesiąca, czyli października 2023 r., poprzez zwiększenie liczby lotów.

Premier Tajlandii Srettha Thavisin udzielił wywiadu w Pekinie w Chinach, mówiąc, że jest zasmucony wiadomością o śmierci innego obywatela Tajlandii w Izraelu, ponieważ liczba ofiar śmiertelnych wynosi obecnie 30.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.