Zatrzymanie mężczyzny z 90 tabletkami metamfetaminy w Thalang

Thalang –

W Thalang aresztowano mężczyznę z 90 tabletkami metamfetaminy.

Szef okręgu Thalang, Bancha Tanuin, powiedział Phuket Express, że pod koniec zeszłego tygodnia aresztowano podejrzanego zidentyfikowanego jedynie jako pan Manot, znany również jako Bee Hun, przed domem w podokręgu Thep Krasattri.

Zabezpieczono przy nim 90 tabletek metamfetaminy. Został zabrany na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Do aresztowania doszło po tym, jak funkcjonariusze otrzymali informację od zaniepokojonego obywatela, że ​​Bee Hun sprzedaje narkotyki w okolicy, zanim przeprowadzili operację użądlenia i ostatecznie go aresztowali.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.