Nagroda w wysokości 1 miliona bahtów za informacje prowadzące do aresztowania zbiegłego więźnia w południowej Tajlandii

Nakhon Si Thammarat -

Tajski Departament Więziennictwa zwiększył kwotę nagrody ze 100,000 1,000,000 bahtów do XNUMX XNUMX XNUMX bahtów dla każdego, kto poda szczegóły prowadzące do aresztowania wybitnego zbiegłego więźnia w południowej Tajlandii.

Nasza poprzednia historia:

Policja poszukuje tajskiego więźnia, który uciekł podczas leczenia w szpitalu w Nakhon Si Thammarat. Departament Więziennictwa oferuje 100,000 XNUMX bahtów każdemu, kto poda szczegóły prowadzące do aresztowania zbiegłego więźnia. Komendant więzienia prowincjonalnego Nakhon Si Thammarat i trzech funkcjonariuszy więzienia zostało przeniesionych do Departamentu Więziennictwa, do czasu, gdy trwa dochodzenie mające na celu ustalenie, w jaki sposób więzień uciekł ze szpitala i czy otrzymał pomoc.

Teraz aktualizacja:

W piątek (27 października godzth) Tajski Departament Więziennictwa wydał ważne oświadczenie. Oświadczyli, że dochodzenie w sprawie czterech funkcjonariuszy, w tym komendanta więzienia prowincjonalnego Nakhon Si Thammarat, dotyczące tego, w jaki sposób więzień uciekł ze szpitala i czy otrzymał pomoc, zakończy się pod koniec tego miesiąca.

Ponadto nagroda dla każdego, kto poda szczegóły prowadzące do aresztowania zbiegłego więźnia, została zwiększona ze 100,000 1,000,000 bahtów do XNUMX XNUMX XNUMX bahtów.

Więcej informacji na temat tej sprawy można znaleźć w naszym poprzednim artykule powyżej.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.