Amerykanin znaleziony martwy w hotelu w Phuket z podciętą szyją, dochodzenie trwa

Phuket -

35-letni Amerykanin został znaleziony martwy w pokoju hotelu w Thalang z podciętą szyją. Trwa dochodzenie w sprawie możliwej przyczyny.

Policja w Cherng Talay została powiadomiona o zwłokach przez pracownika hotelu w Cherng Talay w poniedziałek (30 października). Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli ciało 35-letniego Amerykanina (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Znaleziono go bez koszuli, z czterema ranami ciętymi na szyi. Policja uważa, że ​​mężczyzna zmarł co najmniej trzy dni przed odnalezieniem ciała.

Z nagrań CCTV znajdujących się w hotelu wynika, że ​​ostatni raz widziano go, jak wchodził do pokoju cztery dni wcześniej, 26 październikath. Właściciel domu zauważył nieprzyjemny zapach wydobywający się z pokoju. Personel hotelu wszedł do pokoju, który został otwarty i znalazł jego ciało. Na ich prośbę nazwa hotelu została utajniona.

Jego ciało przewieziono do szpitala Vachira Phuket w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytanów z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.