Śmiertelny wypadek w Phuket: dwóch młodych obcokrajowców nie żyje, jeden został ranny po zderzeniu kierowcy samochodu z motocyklem

Phuket —

1 listopada 00 r. o godzinie 5:2023 policjanci w Chalong otrzymali zgłoszenie o wypadku przed ośrodkiem Friendship Beach Resort w Mueang w stanie Phuket.

Według raportu ratunkowego Rawai na miejscu wypadku znaleziono jednego sedana i jeden motocykl mocno uszkodzony.


Pani Irina Pustovalova, 41-letnia rosyjska kierowca samochodu, doznała lekkich obrażeń i została opatrzona na miejscu wypadku, po czym została przewieziona do szpitala Vachira Phuket.

Niedaleko zostali tragicznie znalezieni martwi Nickolas Joseph Ayuob, 21-letni amerykański motocyklista i pani Schintgen Cey-Lan, 19-letnia pasażerka z Luksemburga.

Według raportu policji w Phuket lokalna kamera CCTV uchwyciła moment wypadku (patrz poniżej) i ustaliła, że ​​sedan Iriny prawdopodobnie uderzył z dużą prędkością w motocykl ofiary, w wyniku czego dwie osoby zginęły.

Początkowo policjanci z Chalong zebrali materiał dowodowy i przeprowadzili Irinę test na zawartość alkoholu w organizmie, obecnie czekali na wyniki i prawdopodobnie wnieśliby oskarżenie o lekkomyślną jazdę, która później doprowadziła do śmierci innych osób. Przestrzegli jednak, że przed postawieniem jakichkolwiek zarzutów nadal będą musieli ponownie przyjrzeć się sprawie.

Irina nie wydała natychmiast oświadczenia prasie ani policji i do chwili publikacji prasy przebywała w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń.

Poniżej materiał z monitoringu CCTV, przedstawiający wypadek, udostępniony przez odpowiednią policję. Materiał, choć nie graficzny, może przeszkadzać wrażliwym widzom. Dyskrecja Widza jest zalecana.

Kittisaka Phalaharna
Kittisak ma pasję do wycieczek, niezależnie od tego, jak trudne będzie to podróżowanie, będzie podróżować w stylu pełnym przygód. Jeśli chodzi o jego zainteresowania fantastyką, częścią jego duszy są gatunki detektywistyczne w powieściach i książkach o tematyce sportowej. Pracuje dla Pattaya News jako najnowszy pisarz.