Poszukiwany podejrzany niszczy autobusy procą w Phuket

ZDJĘCIE: MGR Online

Phuket -

Policja poszukuje podejrzanego, który w Rassada uszkodził autobusy procą.

Na początku tego tygodnia kierownik firmy zajmującej się transportem autobusowym złożył raport policji miejskiej w Phuket na temat zdarzenia. Powiedziała policji, że dwa uszkodzone autobusy zaparkowały na parkingu dla autobusów na stacji benzynowej w Rassada w Mueang Phuket.

Policja kryminalistyczna w Phuket przeprowadziła inspekcję autobusów i stwierdziła, że ​​szklane okna autobusów zostały uszkodzone strzałami z drewnianej procy.

Wydaje się, że nagrania z pobliskiego monitoringu nie uchwyciły od razu żadnych podejrzanych. Policja uważa, że ​​podejrzany mógł strzelać do autobusów z lasu za stacją benzynową. Powiedzieli także dziennikowi The Phuket Express, że szukają podejrzanego.

Dokładna wysokość strat finansowych spowodowanych atakiem na autobusy nie została podana prasie

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.