Premier Tajlandii twierdzi, że zakładnicy przetrzymywani przez Hamas są bezpieczni i podejmuje się wysiłki, aby ich uwolnić

Krajowy —

Premier Srettha Thavisin zapewniła w poniedziałek opinię publiczną, że wszystkich 23 Tajów przetrzymywanych obecnie w niewoli przez bojowników Hamasu jest nadal bezpiecznych. Dodał, że trwają negocjacje w sprawie ich uwolnienia.

Premier Srettha powiedział 6 listopada, że ​​w niedzielę wieczorem generał Songwit Noonpakdee, szef Królewskich Tajskich Sił Zbrojnych, zapewnił go, że wszystkich 23 tajskich zakładników jest bezpiecznych.

Generał obejrzał zdjęcia zakładników i potwierdził Sretthie, że żyją. Gen Songwit poinformował premiera, że ​​prowadzi przez Malezję negocjacje z Hamasem w sprawie uwolnienia tajskich jeńców. Miał także nadzieję na zawieszenie broni na jeden lub dwa dni, aby stworzyć możliwość bezpiecznej eskortowania zakładników ze Strefy Gazy.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/