Delfiny przyłapane w Phang Nga – WIDEO

Phangnga –

Delfiny butlonose zostały zauważone podczas pływania w parku narodowym w Phang Nga w dystrykcie Khura Buri.

Pracownicy Parku Narodowego Similan powiedzieli Phuket Express, że we wtorek (7 listopadath) turyści na łodzi wycieczkowej zauważyli na terenie parku narodowego wiele delfinów butlonose. Delfiny pływały razem z łódką.

Park Narodowy Similan został właśnie ponownie otwarty po wielu miesiącach zamknięcia, aby umożliwić przywrócenie środowiska po wcześniejszej turystyce.

Podobne artykuły:

Park Narodowy Similan i Park Narodowy Mu Ko Surin w Phang Nga zostały ponownie otwarte po wielu miesiącach zamknięcia dla turystyki.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.